Kontakt / Contact

Spoštovani!

Vabimo vas, da postanete član našega društva. Pobrskajte po naših spletnih straneh in če vam je všeč kar delamo, izpolnite pristopnico in nam jo pošljite. V sporočilo napišite, da se želite včlanitvi v Slovensko-švedsko društvo. V kratkem vam bomo odgovorili. Vabljeni pa ste, da nam neobvezno posredujete tudi vaše komentarje, zanimivosti in novosti, ki bi želeli, da jih preberejo Slovenci, Švedi ali drugi, ki so povezani s tema čudovitima deželama na e-naslov: slovensko.svedsko.drustvo@gmail.com.

Slovensko-švedsko društvo

Dear madam, Dear Sir!

You are kindly invited to become a member of our Society. Please, browse  through our web site and whether you like what you see please fill out the application form and send it to us. We will contact you as soon as possible. You are also invited to share with us your comments, interesting events and news related to our beautiful countries, Slovenia and Sweden to the e-mail address: slovensko.svedsko.drustvo@gmail.com.

Slovenian-Swedish Society

KONTAKT / CONTACT

Slovensko-švedsko društvo

Nazorjeva 6/II